Ugrás a tartalomhoz Lépj a menübe
 


Áthúzódó eltiltások 2013-ra

 

 

 

 

A 2012- 2013-as bajnokság őszi idényéről áthozott fegyelmik ,

valamint a hosszú idejű,  és a súlyos eltiltások 

Mint ismeretes a Versenykiírásban az

I. - és a II. - osztályban

2013.03.02.-03.-án , a

III. - és a IV. osztályban

2013.03.16.- 17.-én

indul a tavaszi szezon, ezért amennyiben halasztás, vagy a pályahasználhatatlansága végett elmaradnak mérkőzések, abban az esetben

AZ ELTILTÁS DÁTUMA TOLÓDIK !!  

 LETELIK  NÉV  CSAPAT  FOTÓ AZONOSÍTÁSI
         
2013.03.02. Kozel Erik Budatétény 117114-kozel-erik-bteteny-1979.02.12..jpg 117114
2013.03.02. Rédei Ákos MLTC 117763-redei-akos-mltc--1983.11.10..jpg 117763
2013.03.02 Jordáki Norbert Szabadkikötő 327630-jordaki-norbert-szkikoto-1981.04.28..jpg 327630
         
2013.03.09. Mészáros Dániel Goldball 94 128733-meszaros-daniel-goldball-1992.09.28..jpg 128733
2013.03.09.  Steuer Roland  Ikarus   steuer-roland-ikarus-126554--1985.10.13..jpg  126554 
         
2013.03.16 Babicz Balázs 33 FC babicz-balazs-118873-33-fc--1993.04.19..jpg 118873
2013.03.16. Gyenes Gábor Acélöntő 166844-gyenes-gabor-acelonto-1967.11.14..jpg 166844
2013.03.16. Moravetz Richárd Acélöntő 204754-moravetz-richard-acelonto-1979.02.04..jpg 204754
2013.03.16. Neuvirt László Acélöntő neuvirt-laszlo-326986-acelonto--1971.04.03..jpg 326986
2013.03.16. Takács Sándor CSHC 224564-takacs-sandor-cshc-1993.12.07..jpg 224564
2013.03.16. Bíró József Duplo biro-jozsef-150730-duplo-1969.08.05..jpg 150730
2013.03.16. Darai Ádám ESMTK II. darai-adam-291712-esmtk-1993.05.24..jpg 291712
2013.03.16. Nagy András FFC II. nagy-andras-232968-ffc-iv.--1981.08.14..jpg 232968
2013.03.16. Besnyői Márk Hidegkút 198730-besnyoi-mark-hidegkut-1984.01.09..jpg 198730
2013.03.16. Knebel Krisztián Kelen 112989-knebel-krisztian-kelen-1985.07.07..jpg 112989
2013.03.16. Takács Béla MLTC 108635-takacs-bela-mltc--1974.02.24..jpg 108635
2013.03.16. Rédei Ákos MLTC 117763-redei-akos-mltc--1983.11.10..jpg 117763
2013.03.16. Sinkó Gergő MFC Favorit sinko-gergo-212306-mfc-favorit-1991.05.08..jpg 212306
2013.03.16. Annoni Gergő Polgári 218803-annoni-gergo-polgari-1974.09.06..jpg 218803
2013.03.16. Somos Attila Polgári somos-attila-218786-polgari--1974.07.22..jpg 218786
2013.03.16. Badényi Tamás Róna badenyi-tamas-rona-508574--1988.01.20..jpg 508574
2013.03.16. Nagy Zsolt Rowers nagy-zsolt-361179-rowers-1976.04.09..jpg 361179
2013.03.16. Peringer Ferenc Rúg 6 FC peringer-ferenc-rug-6--210533--1988.03.30..jpg 210533
2013.03.16. Horváth Máté TFSE II. 179897-horvath-mate-mtfse-1990.05.18..jpg 179897
2013.03.16. Szekeres Péter Vízművek 116203--szekeres-peter-vizmuvek--1984.09.25..jpg 116203
2013.03.16. Demeter Balázs Z. Kinizsi demeter-balazs-332418-z.-kinizsi-1979.05.19..jpg 332418
         
2013.03.23. Karakas Attila ABE Darazsak 284206-karakas-attila-darazsak-1965.06.29..jpg 284206
2013.03.23. Babicz Balázs 33 FC babicz-balazs-118873-33-fc--1993.04.19..jpg 118873
2013.03.23. Ribényi Máté 33 FC ribenyi-mate-138129-33-fc-1990.09.30..jpg 138129
2013.03.23. Flink János ABE Darazsak flink-janos-darazsak-117600--1975.12.19..jpg 117600
2013.03.23. Nagygyörgy Miklós Budai XI 174298-nagygyorgy-miklos-budai-xi.-1977.12.15..jpg 174298
2013.03.23. Lanczkor Károly FC Pifu 121872-lanckor-karoly-pifu-1968.11.09..jpg 121872
2013.03.23. Varró József Erzsébet 201584-varro-jozsef-erzsebet-1979.08.08..jpg 201584
2013.03.23. Jálics Gábor Duplo jalics-gabor-210000-duplo-1971.07.17..jpg 210000
2013.03.23. Szilágyi Gábor Hidegkút 137507-szilagyi-gabor-hidegkut-1989.02.15..jpg 137507
2013.03.23. Steuer Roland Ikarus steuer-roland-ikarus-126554--1985.10.13..jpg 126554
2013.03.23. Mikulka Gyula Káp. City 159760-mikulka-gyula-kap-city-1983.11.18..jpg 159760
2013.03.23. Zalán Ákos MFC Favorit 170458-zalan-akos-mfc-favorit-1975.09.28..jpg 170458
2013.03.23. Gulyás András Újbuda II. 214988-gulyas-andras-ujbuda-1988.05.29..jpg 214988
2013.03.23. Etler Péter RAFC II. etler-peter-123611-rafc--ii.-1991.03.16..jpg 123611
2013.03.23. Gutyán Gergely RAFC II. gutyan-gergely-rafc-123621---1990.10.01..jpg 123621
2013.03.23. Ivanics Bence RAFC II. 126403-ivanics-bence---rafc--1991.06.26..jpg 126403
2013.03.23. Dobai Tamás RSC dobai-tamas-130759-rsc--1988.11.06..jpg 130759
         
2013.03.30. Czibik Attila Acélöntő 166822-czibik-attila-acelonto-1970.07.06..jpg 166822
2013.03.30. Buruzs György RTK II. 134419-buruzs-gyorgy-rtk-1958.12.02..jpg 134419
2013.03.30. Horváth Zoltán RTK II. horvath-zoltan-134445-rtk--1972.09.05..jpg 134445
2013.03.30. Tóth István Rúg 6 FC 208660-toth-istvan-rug-6--1981.03.03..jpg 208660
2013.03.30. Horváth Attila THSE horvath-attila-204524-thse-1970.10.16..jpg 204524
         
2013.04.07. Varga Kornél Erzsébet varga-kornal-465991-erzsebet-1981.05.19..jpg 465991
2013.04.07. Kassai Kézi G. Polgári 174252-kassai-kezi-gabor-polgari-1972.06.12..jpg 174252
         
2013.04.14. Ábrahám László CSMTE abraham-laszlo-142912-csmte-1988.10.22..jpg 142912
         
2013.04.21. Bognár Kálmán Rúg 6 FC bognar-kalman-323857-rug-6-1986.02.12..jpg 323857
2013.04.21. Palásti László RTK II. palasti-laszlo-rtk-202634--1977.10.12..jpg 202634
         
2013.04.30. Csaba Zoltán Istenhegy 124774-csaba-zoltan-istenhegy-1986.02.24..jpg 124774
2014.04.30. Kiss Norbert Vízművek kiss-norbert-113769-vizmuvek-1990.09.14..jpg 113769
         
2013.05.30. Schaffer Tibor Acélöntő 166892-schaffer-tibor-acelonto--1965.01.07..jpg 166856
2013.05.31. Gyenes Gábor Acélöntő  gyenes-gabor-166844-acelonto-1967.11.14..jpg 168844
         
2013.06.30. Zsíros Zsolt FFC 196369-zsiros-zsolt-ffc-1985.04.12..jpg 196369

2013.06.30.

2013.04.18.

Lakatos Levente

Fellebezett

Hidegkút

69.§ 3.

180053-lakatos-levente-hidegkut-1985-04-24..jpg 180053
2013.06.30 Gellert Gábor RSC 116743-gellert-gabor-rsc-1989.07.04..jpg 116763

2013.06.30.

2013.04.30.

Zubány Miklós

Fellebbezett

Vízművek

2013.02.15.

zubany-miklos-274302-vizmuvek-1992.04.24..jpg 274302
         
2014.12.31. Keszler János 2011 Champion keszler-janos-465239-2011-champion-1974.05.16..jpg 465239
2014.12.31. Kovács Tibor 3R Spartacus kovacs-tibor-139215-3r-spartacus-1976.03.30..jpg 139215

 

 

Hozzászólások

Hozzászólás megtekintése

Hozzászólások megtekintése

Nincs új bejegyzés.
 

 

Profilkép


Elérhetőség

Kovács Gyula

Elmondanám Neked , hogy ....

06-70-320-48-03

kovacs.gyula54@upcmail.hu

Levelezőlista



Archívum

Naptár
<< Március / 2019 >>


Statisztika

Online: 1
Összes: 43565
Hónap: 740
Nap: 41